Sibel Can Diyetiyle Kısa Sürede Formunuza Kavuşabilirsiniz

Diyet Listeleri admin 120

Sibel Can Diyetiyle KısaSürede Formunuza Kavuşabilirsiniz

Bildiğiniz gibi Sibel Can Geçtiğimiz sezonda Sibel Can diyeti ile tamı tamına 12 kilo vermişti. Uzunu zamandır kilolarıyla basında ve ekran önünde yer alan sanatçının kilo sorununu bilmeyen yok gibi. Aynı zamanda şeker hastası olan Sibel Can bu rahatsızlığı nedeniyle de bir türlü kilo veremiyordu. Fakat en sonunda uyguladığı diyet sayesinde fazla kilolarından 12 kilo kadar atabildi. Ünlü sanatçının bu girişiminden sonra da yaptığı diyet Sibel Can diyeti olarak anılmaya başladı. Sizde bir ayda 8 kilo vermek için Sibel Can diyetini uygulayabilirsiniz.

Sibel Can Diyeti Nasıl Uygulanır?

Sabah kahvaltısında kibrit kutusu kadar peynir, 1 dilim kepek ekmeği, sınırsız doğranmış yeşillik grubundan domates, biber, salatalık, maydanoz ve marul. 4 adet zeytin, 1 tatlı kaçığı kadar reçel ya da bal, 1 bardak şekersiz çay.  Ara öğünde bir porsiyon karışık doğranmış isteğe göre meyve karışımı.

Öğleyin 1 kase yağsız sebze çorbası, 3 adet ızgara köfte ya da aynı ebata denk gelecek büyüklükte ızgara tavuk ya da balık, 1 bardak diyet yoğurt, sınırsız mevsim salatası, 1 dilim  kepek ekmeği.
İkindi ara öğününde 2 grissini, bir ince dilim diyet – yağsız peynir, sınırsız yeşillik ya da  söğüş sebze salatası, çekersiz bitki ada çayı, ıhlamur ya da kuş burnu çayları olabilir.

Akşam 1 kase yağsız mercimek çorbası,  1 porsiyon zeytinyağlı sebze yemeği, yağsız mevsim salası, 1 ince dilim kepek ekmeği, 1 bardak diyet yoğurt, gece öğün arasında 2 -3 kuru kayısı, mevsim salatası, 4 tane kuru kayısı, 2 tane ceviz,  yatarken 1 bardak su. Ayrıca Sibel Can diyeti yaparken her gün 10-12 bardak su içmeyi de unutmamalısınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir