Pasif Jimnastik İle Zayıflama

Sağlık Güzellik admin 415

Pasif Jimnastik İle Zayıflama

Pasif jimnastik ile zayıflama genelde bölgesel olarak zayıflamak isteyen ve diğer aktiviteler için zamanı olmayan kişiler için çok uygun bir yöntemdir. Diğer adıyla söylemek gerekirse elektroterapidir. Sorunlu bölgelere elektrotlar yapıştırılarak yapılır. Yağlanmanın fazla olduğu bölgeler olan karın, basen, bacak bölgeleri aktif olarak elektrotlar tarafından çalıştırılır. Toksit maddelerin atılımı sağlanır. Basen ve diğer problemli bölgelerdeki yağlar hızlı bir şekilde kaybolur. Çok güvenilir ve uzun yıllardır kullanılan bir yöntemdir. Kişisel uygulama süreleriyle 10 veya 15 seans sonunda istenilen sonuç alınır. Haftada üç gün düzenli olarak uygulanmalıdır. Uygulama süresince düzenli ve belli miktarda(günde 2-2. 5 litre) su içmeye de devam ederseniz sonuç tam da istediğiniz gibi olacaktır.

Kişilere çok büyük kolaylık sağlayan, kolay uygulanan bir yöntemdir. Elektrotlar sorunlu bölgelerinize yapıştırıldıktan sonra keyifle kitabınızı okuyabilirsiniz. Elektrotlar sayesinde sorunlu bölgelerinizdeki kaslarınız siz dinlenirken, kilometrelerce yürümüşsünüz gibi aktif bir şekilde çalışır. Bir kaç seanstan sonra gevşemiş kaslarda toparlanma başlar. Çok inatçı vakalarda ek olarak Lenf Drenaj ve masaj uygulanabilir. Etkili ve yorulmadan uygulatabileceğiniz bir yöntemdir. Spor yapmayı sevmiyorsanız, bölgesel problemleriniz varsa etkili bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Aktif egzersiz halindeki kaslar üç seanstan sonra kendini belli etmeye başlar. Toksinler desteklediğiniz su ile tamamen atılır. Farkedilir şekilde beden olarak incelme görülür. Güvenilir ve gerek duyduğunuzda uygulatabileceğiniz etkili bu yöntemin rahatlığı tartışılmaz. Hafif kas ağrıları dışında acısız bir uygulamadır. Geçmiş, şimdi, ve daha sonra tercih edilecek keyifli ve etkili bir yöntemdir.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir