Kalça Ve Bacaklar İçin Diyet

Diyet Listeleri admin 101

Kalça Ve Bacaklar İçin Diyet

Kalça ve bacak eriten diyet listemizden yararlanmak istiyorsanız, önereceğimiz listeden yararlanabilirsiniz. Bu diyet listesi ABD’deki uzmanlar tarafından şok diyet tekniğiyle geliştirilmiş. Hem genel hem de bölgesel olarak yağ yakmanıza ve kilo vermenize sebep olacak bu diyetle orantısız görünen vücut uzuvlarınız da  orantılı bir şekle bürünecektir. Bu şok diyeti sayesinde yanlış beslenme ve hareketsizlik sonucunda basen bölgenizde birikmiş yağlardan kısa bir süre içinde kurtulabilirsiniz.
Şok diyet listesinde bol bol sebze ve meyve menüleri var. Bu nedenle de dilediğiniz marketin ya da bakkalın raflarından bu ürünleri kolaylıkla edinebilirsiniz. Böylelikle “binici pantolonu “ adıyla anılan diz kapağı ve basen yağlanmalarından da kurtulabileceksiniz.

Şok Diyette Kullanılacak Olan Müsli Tarifi

2 fincan yulaf, 1 avuç kırık fındık, 1 fincan buğday, 1 fincan kuru üzüm, 1 fincan badem, 1 fincan kıyılmış kurutulmuş kaysı, Şimdi bu karışımı blenderden geçirerek parçalıyoruz ve tam olarak 12 porsiyona bölecek şekilde hesaplıyoruz. Aynı zamanda da diyet yani yağsız soğuk sütle tüketeceğiz.  Bu müsliyi he sabah kahvaltı öğününde tüketeceğiz.
1 – Kahvaltı: Hazırladığımız müslimizin birer porsiyon olarak yarım muz eşliğinde tüketiyoruz.
Ara öğün: 1 adet yeşil elma
Öğlen: Müsli ve yarım muz

2 – Akşam yemeğinde: 1 adet meyve ve bir porsiyona eş değer ölçüde temel gıda çeşidi tüketebilirsiniz.. Temel gıda dendiğinde vitamin içeren sebze yemeklerinden, ya da protein ve kalsiyum içeren peynir,  yoğurt ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Veya protein kaynağı olan tek bir porsiyonluk tek parça kırmızı ye da beyaz et ürünlerinden tüketebilirsiniz. Burada saydığımız 3 gruptan sadece bir grubundan seçim yapmalısınız akşam yemeklerinde.

3 – Gece ise 1 adet portakal yiyebilirsiniz. Bu diyet esnasında tüketebileceğiniz meyve türleri: Elma, kayısı, kuru erik, mango, avokado, ananas gibileridir.  Zira karpuz veya üzüm gibi fazla şeker ya da hafifte olsa yağ içeren meyveler bu diyet için çok da uygun olmayabilir. Özellikle karbonhidrat – şeker  içeren ekmek, makarna, pilav,  poğaça, pizza, börek, çörek gibi gıdalardan uzan durmalıyız kalça ve bacak eriten diyet boyunca.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir