İnka Sağlıklı Yaşam Kürü

Sağlık Güzellik admin 157

İnka Sağlıklı Yaşam Kürü

Sağlıklı ve kilo fazlalığı olmayan bir vücuda sahip olmak, herkesin arzu ettiği bir durumdur. Çeşitli yöntemlerle birlikte insanların kilo verme konusundaki çabası artarken farklı kürlerde uygulanmaktadır.

İnka sağlıklı yaşam kürü, özel bir program oluşturularak yapılmaktadır. Yani inka küründe sabahtan gece yatana kadar beslenme alışkanlıklarınız, hastalıklarınız ve hedeflenen kilo doğrultusunda kişiye özel bir program oluşturulur. İnka küründe tek şart bu programa koşulsuz uymaktır. Bu kür diğer zayıflama programlarına zıt şekilde oldukça hafif, uygulandığı fark edilmeyen konforlu bir zayıflama yöntemidir. Bu kürde sevdiğiniz gıda türleri not edilir ve size fazla kiloya neden olan gıdalar listelenir. Onun yerine başka bir beslenme programı düzenlenir.

bitkicayi

Spor yapmak en önemli kuralken ayrıca bitki çaylarına da yönelerek kilo vermeye çalışılmaktadır. Günlük en az 2. 5 litre su içmek ise en önemli önlemler arasındadır. Aşırı tuz içeren gıdalar, fastfood ürünleri, kızartma ve hamur işleri bu kürde uzak durulması gereken en önemli detaylardır. Kilo kontrolü aslında kişinin de isteğine bağlıdır. Beslenme önerilerine ve tavsiyelere dikkat etmek kilo verme konusunda başarıyı beraberinde getirmektedir. İnka kürünü diğer diğer diyetlerden ayıran en önemli özelliklerden biri de iştahı tamamen kontrol altına alan, vücudunuzda yağlanmaya yatkın hücrelerdeki kaloriyi enerjiye çevirmeye yarayan bir beslenme programını düzenlemektir. Doğal ve sağlıklı beslenmenin en önemli unsur olduğu bu kür sayesinde kilo vermek işkence olmaktan çıkarak bir yaşam biçimi haline gelen beslenme programını hayatımıza entegre etmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir