Ender Saraç Diyeti

Diyet Listeleri admin 185

Ender Saraç Diyeti

Kilo vermek isteyen pek çok kişinin kapısını çaldığı isim hiç şüphesiz Ender Saraç’tır. Verdiği tarifler ve hazırladığı reçeteler ile sağlıklı bir yaşamın altın kurallarını veren Doktor, aynı zamanda ideal kiloda olmanın önemi üzerinde de durmaktadır. Ender Saraç diyeti listesinin en önemli besini patatestir. Düşük kalori diyeti olarak düşünülebilen liste ile düzenli uygulama ile 1 haftada 2 kilo verilebilir. İlk üç gün sadece patates yemeniz gerekecek ve bu şekilde 600 kalori yakmış olacaksınız. Ender Saraç diyeti listesi şu şekildedir.

İlk üç gün: sabah ve öğle öğününde 2’şer ve akşam öğününde 3 adet haşlanmış patates yenecek.

4.gün: sabah 2 portakal, 1 adet elma. Öğlen 2 adet haşlanmış patates ve akşam ızgara tavuk ile yeşil salata tüketilecek.

5.gün: sabah ve öğle öğünlerinde mevsim meyveleri ve akşam yemeğinde ızgara tavuk ve yeşil salata tüketilecek.

6.gün: bu listede 5.günün menüsü yeniden uygulanacak.

7.gün: sabah mevsim meyveleri yenecek. Öğle yemeğinde yeşil soğan ve maydanoz eklenerek hazırlanan patates salatası tüketilecek. Akşam yemeğinde ise roka salatası ve 2 adetten hazırlanan omlet yenecek.

Evde uygulanabilecek bu basit liste ile siz de haftada en az 2 ve en fazla 5 kilo kaybedebilirsiniz. Diyet listesinin sonunda da yine Ender Saraç tarafından önerilen yaşam standartlarına sahip olarak verdiğiniz kiloları yeniden almadan sağlıklı bir hayata keyifle devam edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir