30 Günde 10 Kilo Verme Diyeti

Diyet Listeleri admin 328

30 Günde 10 Kilo Verme Diyeti

Yaz aylarının gelmesiyle beraber hemen hemen herkesin istediği ilk şey kilo vermek ve tabii ki bunu olabildiğince en hızlı şekilde yapmak. İşte tam bu sırada sizleri 30 günde 10 kilo verme diyeti karşılıyor. Bu diyet kulağa biraz inanılmaz gibi gelebilir ya da kısa bir süre içerisinde bu kadar kilo vermek, sağlıksız gözükebilir diye kendimizi düşünmeden alamıyor olabiliriz. Doğru besinleri alıp, düzenli bir şekilde uyguladığınızda sağlıksız olmadığını göreceksiniz.

İki tane altın kuralımız var bunlardan
1. kural: Beyaz karbonhidratların tüketilmemesi,
2. kural: Aynı birkaç öğünü tekrarlayarak yemek.
Protein alımını ; yumurta, tavuk eti, sığır eti gibi besinlerden sağlayabilirsiniz. Mercimek, siyah fasulye, pinto fasulyesi gibi baklagilleri tüketebilirsiniz. Sebzelerden; kuşkonmaz, ıspanak, bezelye gibi besinler alınabilir. Bunlardan 3 ya da 4 öğünü seçip tekrar etmelisiniz. Bu diyet ile beraber gün içerisinde yaptığınız 30 dakikalık spor, yürüyüş, vücudunuzun şekillenmesine yardımcı olur. Bir gün içerisinde ise 12 bardak su içmeniz yağlarınızın yakılıp dışarı atılmasına büyük derecede etki eder. Öğünleri alırken ya da aldıktan sonra istediğiniz, yeşil çay, mate çayı, beyaz çay, tarçın çayı gibi çaylardan içmeniz önerilir.

30 günde 10 kilo verme diyeti ile kilo vermek, pes etmeden, doğru ve düzenli bir şekilde uygulandığında sizlere ve etrafınızdakilere gözle görebileceğiniz sonuçlar verecektir.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir